sprostredkovanie úverov
Peter Mozola Nekomentované

Hypotéka jednoducho a bez starostí – sprostredkovanie úverov hypotekárnym centrom

Pri plánovaní hypotéky sa aj administratívne zdatnému človeku môže javiť, že množstvo potrebných papierov a povinností presahuje jeho kapacity. S niektorými procesmi poradí banka. Prečo ale nevyužiť sprostredkovanie úverov hypotekárnym centrom, ktoré zabezpečí kompletný servis od začiatku až do konca?

Sprostredkovanie úverov hypotekárnym centrom – spoznajte jeho výhody

Individuálny prístup

Ako špecialisti na sprostredkovanie úverov vieme, že každý záujemca má iné požiadavky a možnosti. Na rozdiel od bankových inštitúcií hypotekárne centrum uprednostňuje pri práci s klientami individuálny prístup. Makléri trh analyzujú s prihliadnutím na konkrétnu situáciu jednotlivca a celá príprava trvá o čosi dlhšie ako v banke. Výstupom podrobnej analýzy je detailný a nestranný prehľad možností čerpania úveru ušitý na mieru pre konkrétnu osobu.

Keďže všetko stojí a padá na pripravenosti žiadateľa, v hypotekárnom centre vás odborníci sprevádzajú celým procesom krok po kroku. Nemusíte sa báť, že by ste o niečom neboli informovaní. Práve o tom je individuálny prístup – žiadny úkon nebude vykonaný bez vášho súhlasu.

Prieskum v bankách

Podmienky čerpania hypoték jednotlivých bánk sa často menia. Zamestnanci hypotekárneho centra vykonávajú dôkladný prieskum aktuálnych úverových podmienok vo všetkých bankách pre každého samostatne. Výber banky, konkrétne riešenie, produkt. Na základe analýzy viete posúdiť, aké finančné možnosti máte k dispozícii a čo si môžete dovoliť. Súčasťou prieskumu je aj zoznam odporúčaní, ako je možné hypotéku čo najvýhodnejšie dofinancovať.

Celá administratíva je v rukách profesionálov

Jednou z najväčších výhod hypotekárnych centier je skutočnosť, že celý proces vybavia za klienta. Celá administratíva je v ich rukách. Okrem toho, že vykonávajú prieskum trhu a pomáhajú s výberom banky, zastrešia aj všetky ďalšie úkony, vrátane komunikácie s poskytovateľom úveru. Vašou jedinou úlohou bude oddychovať a premýšľať nad niečím príjemnejším.

Posúdenie ziskovosti bánk bez zaváhania

Makléri majú niekoľkoročnú prax a v sprostredkovaní úverov sú majstrami. Okrem iného dokážu bez zaváhania posúdiť nástrahy ziskovosti bánk. Ak sa rozhodnete vybaviť úver s využitím služieb hypotekárneho centra, riziko, že Vaša žiadosť nebude schválená, je minimálne. V praxi plynulý priebeh schvaľovania žiadosti o hypotéku narúšajú najmä chyby, ku ktorým dochádza z dôvodu nedostatku odbornosti či neprofesionálnemu prístupu. Toho sa pri spolupráci so špecialistami nemusíte báť.

Kvalitný servis

Ak si vybavíte hypotéku priamo v banke, po podpise zmluvy sa o vás ďalej nikto nezaujíma. S hypotekárnym centrom máte zaručený servis aj počas samotného čerpania financií. Kvalitný sprostredkovateľ sleduje dianie na trhu a s klientom individuálne prechádza možnosti, ktoré časom prichádzajú do úvahy. Vynikajúcim príkladom je možnosť retencie, kedy dochádza k prehodnoteniu a prípadnému zníženiu úrokovej sadzby. Odborníci dohliadnu na to, aby ste na hypotéku vynakladali minimálne náklady.

Spokojnosť klienta na prvom mieste

Našim cieľom je spokojnosť klientov. Práve to je najväčší rozdiel v porovnaní s bankami, ktoré za čerpaním úverov vidia svoju profitabilitu a zisk. V AP Finance sme v tom spoločne. Snažíme sa nájsť pre vás to najlepšie a najefektívnejšie riešenie.

Ak rozmýšľate nad kúpou nového domu či bytu a chcete čerpať hypotéku, neváhajte a poraďte sa s profesionálnym tímom AP Finance. Keďže v mnohých prípadoch ide o životné rozhodnutie, nenechajte nič na náhodu. Tím odborníkov na sprostredkovanie úverov vám poradí a všetko vybaví za vás!