09:00 – 17:00

Po - Pi

+ 421 915 832 142

09:00 – 17:00

Po - Pi

+ 421 915 832 142

Služby

Hypotekárne a úverové poradenstvo

Naším prvoradým cieľom je spokojnosť klientov. Ponúkame osobný prístup, riešenia šité na mieru a kľudné vybavenie úveru. V rámci komplexného zabezpečenia financovania klientových potrieb kladieme predovšetkým dôraz na minimálne preplatenie úveru. Samozrejmosťou je odborné úverové poradenstvo pri celkovom nastavení financovania, odhaľovaní skrytých poplatkov bánk a finančných inštitúcií. Detailne posúdime platby, ktoré priamo nesúvisia so samotným úverom, avšak sú podmienkou pre nízku úrokovú sadzbu.

Vybavíme vám ten najvýhodnejší hypotekárny úver, ktorý na trhu existuje a je vhodný pre vašu konkrétnu situáciu.

Na vykrytie krátkodobého výpadku finančných zdrojov alebo mimoriadnej spotreby vám pomôžeme vyriešiť spotrebný úver.

Právnickým osobám a živnostníkom pomáhame zabezpečiť krátkodobý výpadok príjmu, nerovnomerný cash-flow alebo investičný zámer.

Riešenie konsolidáciou

Konsolidácia spočíva v spájaní všetkých alebo viacerých záväzkov do jedného úveru. Cieľom je dosiahnutie úspory v podobe zníženej splátky alebo celkového preplatenia úveru. Spravidla sa konsoliduje z horších podmienok do lepších – z vyššej úrokovej sadzby do nižšej. Využite náše úverové poradenstvo a spoznajte možnosti konsolidácie.

Riešenie problémových úverov

Vieme identifikovať potenciálne problémy v rámci aktuálnej situácie žiadateľa a poskytnúť odborné poradenstvo pri ich riešení. Vyhľadávame potenciálne riziká pred procesom schvaľovanie. Hlavné oblasti kritérií, na základe ktorých môže banka zamietnuť žiadosť o úver sú:

  1. nedostatočný alebo neakceptovaný príjem žiadateľa
  2. nedostatočná hodnota majetku žiadateľa
  3. úverová história žiadateľa
  4. celkové záväzky žiadateľa
  5. celková bonita žiadateľa
Top