09:00 – 17:00

Po - Pi

+ 421 915 832 142

09:00 – 17:00

Po - Pi

+ 421 915 832 142

Spotrebné úvery

Spotrebné
úvery

Na vykrytie krátkodobého výpadku finančných zdrojov, v prípade mimoriadnej príležitosti či nečakanej spotreby vám radi pomôžeme s výberom vhodného typu spotrebného úveru.

Vypočítajte si váš úver

Ak potrebujete pokryť krátkodobý výpadok finančných zdrojov, prípadne sa naskytla nečakaná príležitosť a momentálne nemáte k dispozícii dostatok finančných prostriedkov, odporúčame vám siahnuť po spotrebnom úvere.

Spotrebné úvery sú určené pre fyzické osoby, ktoré nemajú v pláne čerpať financie dlhodobo. Najčastejšie sú využívané na nákup konkrétneho spotrebného tovaru, ako napríklad kúpu auta či domácich spotrebičov. V prípade, že by ste chceli úver čerpať dlhodobo, pomôžeme vám ho modifikovať na iný druh úveru.

V praxi rozlišujeme tieto spotrebné úvery

  • Spotrebný konsolidačný úver – cieľom je zlúčenie viacerých úverov do jedného za účelom zníženia splátky, úrokovej sadzby, doby splácania alebo preplatenia.
  • Spotrebný refinančný úver – jeho účelom je pozitívna zmena v podmienkach úveru, ako napríklad nižšie splátky, preplatenie, skrátenie doby splácania a podobne.
  • Spotrebný bezúčelový úver – je možné ho čerpať bez nutnosti oznamovania a dokladovania účelu.

V prípade, že vás možnosť čerpať spotrebné úvery zaujala, kontaktujte nás a staňte sa jedným z našich spokojných zákazníkov.

Top