09:00 – 17:00

Po - Pi

+ 421 915 832 142

09:00 – 17:00

Po - Pi

+ 421 915 832 142

O nás

O nás

Spoločnosť AP Finance pôsobí na finančnom trhu od roku 2001. Z menšej živnosti sa postupom času stala AP Finance s.r.o., ktorá v tejto podobe pôsobí až dodnes. V súčasnosti patríme medzi TOP 20 spoločností na slovenskom finančnom trhu a s viacerými bankovými inštitúciami spolupracujeme pri testovaní ich pilotných projektov v oblasti elektronizácie. Ponúkame sprostredkovanie hypotekárnych, spotrebných a podnikateľských úverov.

AP Finance

V AP Finance sa špecializujeme na komplexné úverové poradenstvo, odborné konzultácie a sprostredkovanie všetkých typov úverov. Našim hlavným cieľom je odbremeniť klienta od zbytočnej administratívnej záťaže a poskytnúť mu najvýhodnejšie riešenie zohľadňujúce jeho priority a finančnú situáciu.

O kvalite našich služieb svedčí viac ako 3000 spokojných klientov, ktorým sme sprostredkovali úvery v celkovej výške viac ako 150 miliónov eur. Reálna úspešnosť našich klientov je až 98,7% načerpaných finančných prostriedkov a podiel nesplácaných alebo odstúpených úverov tvorí menej než 1% z celkového objemu úverov.

Záleží nám na individuálnom prístupe.  V záujme klienta sa snažíme robiť všetky potrebné úkony tak, aby pri jednej návšteve banky vybavil všetko naraz. Spracovanie komplexnej úverovej dokumentácie od podania žiadosti až po čerpanie prostriedkov preto neobsahuje žiadne zbytočné prieťahy.

Na základe našich dlhoročných skúseností sme vytvorili vlastné vyhodnocovacie nástroje, s pomocou ktorých je výber banky jednoduchší, rýchlejší, dbá na aktuálnu situáciu na trhu a požiadavky klienta.

Ocenenia TOP kvality hovoria za všetko. Niet nad čím rozmýšľať, ak zvažujete sprostredkovanie úveru, ste na správnej adrese.

Národná banka Slovenska

Naša spoločnosť je registrovaná v Registri finančných agentov a finančných poradcov pod číslom 96611

Partneri

Top